Wild West Ranch

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park rozrywki położony stosunkowo niedaleko Rewy, którego oferta skierowana jest niemal wyłącznie do dzieci - chociaż osoby, które już dawno zrzuciły szkolny plecak, też mogą znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wspólnym mianownikiem dla maluchów i dorosłych, którzy zdecydują się na przyjazd do Wild West Ranch, ma być niezwykła i niezapomniana przygoda.

Opcją dostępną niezależnie od wieku jest jeździectwo - w końcu co to by był za Dziki Zachód bez koni. Początkujący kowboje są oprowadzani na lonży przez doświadczonych instruktorów, następnie oswajają się z samodzielną jazdą po padoku. Kwintesencją przyjemności płynącej z jazdy w siodle będą wyjazdy w teren - do lasów Dębogórza lub nad morze.

Miłośników zwierząt bez wątpienia zainteresuje także tutejsza Zoo-Farma, na której można zobaczyć pogłaskać, a czasami też własnoręcznie nakarmić przyjazne (na swój wyjątkowy sposób) zwierzęta. Takie jak wielbłąd, lama, daniel, bażant, owca kameruńska, skunks i kilka innych. Do tego na terenie Wild West Ranch działają jeszcze tor do jazdy quadami, pole paintballowe, strzelnica i plac zabaw z trampoliną jako największą atrakcją.

Bodaj najbardziej interesująco przedstawia się oferta dla kilkunastoosobowych grup dzieciaków - czy to szkolnych, czy to w ramach imprezy okolicznościowej. Profesjonalne animacje z użyciem całych ton tematycznych gadżetów to właściwie pójście w kierunku urzeczywistnienia podwórkowych zabaw - w kowbojów, Indian, rycerzy, piratów czy żołnierzy. Scenariusze zabaw mają się w niedalekiej przyszłości rozszerzyć o przygody Wikingów, Kozaków i Cyganów.

Cennik

Cennik jazd konnych:

  • indywidualne - 40 zł/h
  • lonżowanie i lekcja z instruktorem - 40 zł / 30 min
  • oprowadzanie dziecka na kucyku - 25 zł / 15 min albo 40 zł / 30 min
  • wycieczki plenerowe - 2h po lasach Dębogórza 95 zł, 2,5-3h nad morze 120 zł

Jazda na quadzie - 35 zł / 15 min

Skakanie na trampolinie dla jednego dziecka - 5 zł / 15 min

Wstęp na Zoo-Farmę - 5 zł

Animacje i zabawy tematyczne, imprezy okolicznościowe - do uzgodnienia

Mini przewodnik

Placówka rozrywkowo-edukacyjna, ze zdecydowanym naciskiem na to pierwsze. Oferta Wild West Ranch skierowana jest przede wszystkim do maluchów - chodzi zwłaszcza o tematyczne animacje (od kowboi i Indian po piratów czy żołnierzy) i plac zabaw. Szersze grono odbiorców mogą mieć usługi Zoo-Farmy, stadniny koni, toru dla quadów i paru innych atrakcji.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja