Co sądzić o Pucku jako lokalizacji na konferencje?

Tytułowe pytanie pewnie zadaje sobie stosunkowo liczna grupa firm i różnego rodzaju stowarzyszeń, które poważnie myślą o zorganizowaniu nad morzem jakiegoś szkolenia, branżowego spotkania czy jakiejś prezentacji dla większego grona. W końcu Puck to nie małe letnisko, tylko miasto z porządną bazą obiektów noclegowych z rozmaitych kategorii. I właśnie w takich miejscach najczęściej szuka się sal konferencyjnych, które spełniałyby określone wymagania.

Takie dwa w jednym sprawdza się najlepiej, również pod względem ekonomicznym. Po co zmuszać uczestników konferencji do krążenia po całym mieście i nerwowego spoglądania na zegarek z gorączkową myślą “Zdążę dojechać czy nie?”, skoro można zorganizować noclegi w dokładnie tym samym miejscu, co część merytoryczną? Na korzyść Pucka może przemawiać również fakt, że jest zarówno gdzie pracować, jak też gdzie odprężyć się po intensywnym dniu. Trzeba tylko mieć na uwadze, że summa summarum to małe miasto, a zatem wybór nie będzie zbyt duży. Pewnym problemem może być też co najwyżej średnia pojemność sal konferencyjnych. Największym i najbardziej wymagającym eksperci najczęściej polecają konferencje w Krakowie - prawdziwa metropolia, z rozwiniętą turystyką i bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową.

Więcej na ten temat można znaleźć w specjalistycznych portalach. Takich jak nasze https://konferencje.net.pl/, z dużą bazą aktualnych ofert obiektów konferencyjnych.

Dodano: 2017-09-21 13:47:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz