Kreatywne Karkonosze!

Nuda nie idzie w parze z wypoczynkiem. Jak na ironię, siedząc i się nudząc często męczymy się bardziej, niż gdy mamy jakieś zajęcie - może to dlatego, że czas się wtedy dłuży jak nitki makaronu po ugotowaniu. Karkonoski SPA***, pensjonat z Karpacza, dobrze o tym wie, i zafundował masę zajęć. Sęk w tym, że skupił się na … dzieciach.

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra

Ma to sens. Dorośli nie mają co narzekać, w większości obiektów wypoczynkowych mają dostęp do wszelakich wygód niezbędnych do zaliczenia urlopu do sekcji “udane”. Gorzej jest z młodszymi - Ci najmłodsi mogą spać kiedy chcą, a wstawanie o 6 rano znają tylko z koszmarów sennych, więc takie wygody jak możliwość spania do 12:00 i nie przejmowania się niczym są dla nich… codziennością. Eh, jak pięknie było być takim berbeciem….

Ale jednak pensjonat Karkonoski SPA*** znalazł sposób na to - zagwarantował im niesamowitą gamę atrakcji, i przedstawił to w formie krótkiego, schludnego i zwyczajnie w świecie - udanego klipu. Niesamowicie kreatywnego, innego niż wszystkie. Mającego swój niepowtarzalny klimat, styl i charakter. Takie reklamy mogliby puszczać w TV!

Inne hotele i pensjonaty w Karpaczu czekają tutaj:

Dodano: 2014-11-10
Komentarze (0)
Dodaj komentarz