Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Pucka do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Pucka, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Pucku na pewno potrzebujesz solidnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 13:53

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie naprawdę sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu praktyczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z klarownymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Bałtyk Resort 30.11.2015 13:56

W naszym obiekcie używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikator, którego raczej nie ma w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się od ręki, więc wszystko odbywa się naprawdę błyskawicznie.

Dodaj komentarz